news-bialystok.pl

Wielbiciele sportów kontaktowych oglądali niespodziewane triumfy w trakcie gali sztuk walki FAME MMA 14 na hali w Krakowie!

Wielbiciele sportów kontaktowych oglądali niespodziewane triumfy w trakcie gali sztuk walki FAME MMA 14 na hali w Krakowie!

16.05.2022, 10:24

Nie da się ukryć, iż w minionych latach sztuki walki były bardzo popularne w naszym kraju. Pierwszymi organizatorami pojedynków MMA w naszym kraju byli Kawulski i Lewandowski Martin, którzy utworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Bez wątpienia do tej sportowej dyscypliny mnóstwo sympatyków ściągnęła rywalizacja Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem 13 lat temu. Bez cienia wątpliwości odmiana sportowej konkurencji przez najsilniejszego człowieka świata na mieszane sztuki walki była zadziwiająca. Każdy pragnął obejrzeć w walce mistrza świata Strongmenów a mnóstwo sportowych ekspertów było zafascynowanych tym zdarzeniem. Wraz z upływem lat rozpoznawalność sportów walki w naszym kraju rosła i w skutek tego została stworzona federacja FAME MMA.

W ramach federacji FAME rywalizują między sobą osoby, które są rozpoznawalne w społecznościowych mediach. można było dostrzec już od pierwszych edycji, iż jest gigantyczne zainteresowanie takim rywalizacją. Każda kolejna edycja przebijała wyniki sprzedażowe, jeśli zerkniemy na wyniki Pay Per View. W krakowskiej Tauron Arenie w miniony weekend miała miejsce 14 edycja FAME MMA. Szefowie FAME MMA rozpisali dla swoich sympatyków pełno interesujących zestawień. Pojedynek między Gimperem, a Trombą był walką wieczoru gali FAME MMA 14. Trzeba podkreślić, iż poziom sportowy każdego pojedynku był naprawdę wysoki. Dostrzec możemy wyższe umiejętności u danych celebrytów z kolejnymi edycjami FAME MMA, często ma wpływ na jakość widowiska. Fani sportów kontaktowych wyczekiwali na Main Event, kiedy skuteczniejszy był Tromba. Kolejna odsłona FAME MMA najprawdopodobniej odbędzie się po wakacjach. Na ten rok kalendarzowy organizacja FAME miała okazję zapowiedzieć dużo znanych celebrytów, które mają stoczyć walki w klatce. Bez wątpienia należy czekać na nadchodzące edycje FAME MMA, gdyż jest to świetne show.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij