news-bialystok.pl

W przyszłym tygodniu zaczną się Mistrzostwa Europy w nożnej piłce! Bramkowy remis w pojedynku narodowej drużyny Polski z rosyjskim zespołem.

W przyszłym tygodniu zaczną się Mistrzostwa Europy w nożnej piłce! Bramkowy remis w pojedynku narodowej drużyny Polski z rosyjskim zespołem.

10.06.2021, 08:30

Piłka nożna to na pewno najchętniej oglądana sportowa dyscyplina w naszym kraju. Nie powinno w takim przypadku nikogo dziwić to, że gigantyczna ilość piłkarskich fanów czeka na wielkimi krokami nadchodzące europejskiego mistrzostwa. Reprezentacja naszego narodu wystąpi na nich i walczyć będzie w rozgrywkach grupowych z Hiszpanią, słowacką kadrą oraz szwecką reprezentacją. Nie są to prości rywale, lecz posiadamy wielkie szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy i trzeba zrozumieć to. Tutaj bardzo ważne będzie to, żeby zaprezentować się z najlepiej przygotowanej perspektywy. Polska reprezentacja w ten wtorek grała towarzyskie starcie z rosyjską drużyną, która również będzie grać na europejskie mistrzostwa. Kibice futbolu byli bez wątpienia zachwyceni, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu mogli się zjawić na trybunach. W tym starciu nie było jednak wiele akcji i finalnie drużyna narodowa zremisowała z drużyną z Rosji jeden do jednego. Gola dla reprezentacji Polski już w 4 minucie ustrzelił Świerczok Jakub, z kolei dla drużyny rosyjskiej strzelił Karawajew Wiaczesław.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij