news-bialystok.pl

Trener Sousa Paulo ogłosił w poniedziałek kadrę reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Europy! Kilku reprezentantów odstrzelonych od polskiego zespołu!

Trener Sousa Paulo ogłosił w poniedziałek kadrę reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Europy! Kilku reprezentantów odstrzelonych od polskiego zespołu!

25.05.2021, 15:22

Wielu młodych chłopców, których życiowym celem są profesjonalne występy w futbol myśli o zaprezentowaniu się w turnieju. Nie ulega wątpliwości to nożna piłka to w aktualnym momencie najbardziej popularna dyscyplina na Starym Kontynencie. Zawodnicy od lat młodocianych po to trenują, aby w niedalekiej przyszłości grać w spotkaniach na najbardziej legendarnych arenach światowego futbolu. ścieżka do zostania profesjonalnym graczem nie należy do prostych i wymaga bardzo dużo poświęceń i należy jednakże o tym wiedzieć. Chłopcy, którym się powiodło chociażby dlatego pobudzają często zawiść ale i w tym samym momencie uszanowanie pośród swoich znajomych. W połowie przyszłego miesiąca wystartują mistrzostwa Europejskie w nożnej piłce, w których będą rywalizować 24 drużyny. To bez cienia wątpliwości oznacza, iż na wielbicieli piłkarskich czekają fenomenalne doznania. Bez wątpienia będziemy odbiorcami sporej ilości goli a także meczów futbolu, ponieważ turniej Starego Kontynentu mistrzostw będzie grany przez równy miesiąc. Trener Sousa Paulo zaprezentował listę zawodników na mecze Starego Kontynentu mistrzostw, i z tego powodu w dzisiejszym felietonie natomiast mamy zamiar skupić się na polskiej reprezentacji.

Przedstawianie kadry na dużej rangi turnieje jak na przykład mundial a także Euro od długiego czasu wzbudza wśród kibiców piłkarskich oraz sportowych publicystów spore emocje w naszym kraju. Pojawiały się w takich jak ta sytuacjach często, które nie wszystkim przypadły do gustu. Podobnie było w tej sytuacji. Trener Sousa Paulo przedstawił graczy listę i bez cienia wątpliwości wielkim zaskoczeniem był brak w narodowej drużynie Turbogrosika, który przez kawał czasu stanowił siłę w ataku naszej kadry narodowej. Piłkarz West Bromwich Albion od dawna nie rozgrywa spotkań systematycznie i to jest powodem głównym tego, iż trener Sousa nie miał chęci powołać Grosika do drużyny polskiej reprezentacji na europejski czempionat. mamy fantastyczną ekipę Na papierze, która może walczyć o wysoki wynik na mistrzostwach Starego Kontynentu. W takim razie zostaje nam wyczekiwać na inauguracyjny mecz Mistrzostw Europy, w którym drużyna Polski będzie się mierzyć ze Słowacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij