news-bialystok.pl

Świetny występ czeskiej kadry narodowej - porażka drużyny Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Świetny występ czeskiej kadry narodowej - porażka drużyny Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 13:53

Fantastyczny pojedynek narodowej reprezentacji Czech - porażka polskiej narodowej drużyny w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny narodowej Polski były średnio udane. Oczywiście polscy zawodnicy byli w stanie awansować do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Piłkarscy kibice z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest konieczna. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem kadry Polski, a jego pierwszym poważnym rywalem była kadra Czech. Było to pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, by wygrać.

Humory w naszej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach pojedynku kadra narodowa Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. To było ogromne zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze. Zawodnicy kadry narodowej Czech od początku spotkania wyglądali o wiele lepiej od naszych piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. Narodowa drużyna Polski prezentowała się trochę lepiej w drugiej odsłonie spotkania, jednakże to zawodnicy z Czech strzelili gola numer 3. Jan Kuchta był zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie tego meczu. Polscy zawodnicy próbowali nadrobić straty, jednak dali radę strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Trzeba przyznać to, że ten pojedynek w wykonaniu polskiej kadry narodowej był kiepski. Trener z Portugalii Fernando Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w reprezentacji Polski. Drużyna narodowa Polski w drugim pojedynku eliminacji będzie się mierzyć z albańską reprezentacją. Drużyna polska z całą pewnością musi zgarnąć 3 punkty w tym spotkaniu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij