news-bialystok.pl

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 16:57

Niedawno, bo 7.03 o godz. 20:00 odbył się wywiad Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko stało się niebywale głośno i dalej jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu rozmaitych mediów. Po odejściu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do USA to był pierwszy wspólny wywiad Meghan i księcia Harry'ego. Podczas spotkania z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się oskarżenia obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Na domiar tego, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II i reszty członków rodziny aniżeli Harry'ego i Meghan. Jednakże nie da się ukryć, iż poparcie jest nadzwyczaj odmienne, zależnie od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie tabloidy dostrzegają, iż w przypadku gdy Meghan i Harry zechcieliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwracalnie swoją szansę. Oprócz wspomnianych wcześniej kwestii królewska para poruszyła też temat samobójczych myśli Meghan i tego, że książe nie zauważał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę profesjonalistów analizujących w publikatorach kwestie królewskiej rodziny na omówienie wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, omówili cały wywiad, zarzucając jednocześnie Oprah Winfrey stronniczość a z kolei Meghan używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan został pokazany w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio ponad 1mln widzów. Stacja stała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten jedynie udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy wnikliwie wszystko. Zważywszy na szokujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez wątpienia można stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne cały czas komentowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij