news-bialystok.pl

Ogromne emocje w ostatnich piętnastu minutach pojedynku z Anglikami! Szymański strzelił trafienie i został nazwany bohaterem piłkarskich kibiców!

Ogromne emocje w ostatnich piętnastu minutach pojedynku z Anglikami! Szymański strzelił trafienie i został nazwany bohaterem piłkarskich kibiców!

10.09.2021, 08:00

Od lat mamy świadomość tego, że polska drużyna grająca w pojedynkach na stadionie w Warszawie jest niezwykle ciężka do zatrzymania. Faktycznie nieczęsto tracimy bramki na tym obiekcie i dobrze przyznać, iż duża w tym zasługa futbolowych fanów z naszego kraju. W dzień, kiedy Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesełka nasi zawodnicy dostają nadwyżkowego zastrzyku umiejętności. W kwalifikacyjnych rozgrywkach do światowych mistrzostw zawodnicy trenera Paulo Sousy prezentują się do tej pory całkiem nieźle, jednakże ich forma jest daleka od perfekcji. Naszych reprezentantów wieczorem w środę czekał niezwykle trudny sprawdzian, jakim bez cienia wątpliwości był pojedynek z wicemistrzami Europy. To jak ciężkim oponentem w historii pojedynków polskiej drużyny są angielscy piłkarze ma świadomość tego każdy fanatyk futbolu z Polski. Nie można było sobie pozwolić na wątpliwości w tym przypadku, gdyż niesamowicie ważne było zdobycie maksymalnej liczby punktów.

Przed tym spotkaniem reprezentacja piłkarska Polski była od początku skazywana na przegraną. Jednakże bardzo dobrze mieć na uwadze fakt, że zawodnicy z Polski zazwyczaj bardzo mobilizują się na pojedynki z o wiele potężniejszymi. Dokładnie tak samo było w tym meczu i warto przyznać to, przez spory czas mogliśmy nawet twierdzić, iż reprezentacja Polski walczyć by mogła o pełną pulę punktów z reprezentacją Anglii. Okazało się to naprawdę ciężkie 90 minut dla kadry narodowej Polski i bez najmniejszych wątpliwości należy ich pochwalić za rywalizację do ostatnich minut. W sytuacji, kiedy bramkę w 80 min. ustrzelił Kane Harry zdawało się, iż to może być koniec marzeń o pozytywnym rezultacie. Drużyna polska ostatecznie nie miała w planach odpuścić i przez cały czas szukała możliwości do strzelenia bramki. W dodatkowym czasie meczu, który doliczył sędzia gola na wagę rezultatu remisowego zdobył gracz AEK Ateny Damian Szymański. Była to na pewno fantastyczna okoliczność w przypadku tego uzdolnionego gracza. Drużyna narodowa Polski na koniec była w stanie wyłuskać remis na Stadionie Narodowym w starciu z wicemistrzami Europy i dzięki temu wciąż posiada naprawdę duże szanse na promocję do mundialu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij