news-bialystok.pl

Jeden z najlepszych napastników w historii futbolu światowego przechodzi do PSG! Messi Lionel przestał być reprezentantem FC Barcelony!

Jeden z najlepszych napastników w historii futbolu światowego przechodzi do PSG! Messi Lionel przestał być reprezentantem FC Barcelony!

23.08.2021, 16:31

Transferowe roszady futbolowych zespołów podczas przerwy pomiędzy ligowymi rozgrywkami niewątpliwie są często ekscytujące. Jednak to, co mieliśmy szansę śledzić w trakcie letniego okna transferowego zadziwiło ogromną ilość fanów nożnej piłki. Większość kibiców piłkarskich była pewna, że Leo Messi zostanie zawodnikiem Dumy Katalonii do zakończenia swojej przygody z futbolem. Jednak Barcelona ma finansowe kłopoty i piłkarz Argentyny nie miał wyboru, musiał opuścić zespół. wicemistrz ligi francuskiej okazał się zespołem, który podjął decyzję, żeby zaoferować kontrakt dla napastnika argentyńskiej reprezentacji. Zespół z Ligue 1 zaproponował zawodnikowi z Argentyny intrygującą ofertę umowy, którą były już piłkarz Barcy zatwierdził. Warto rozumieć to, że to bez wątpienia kluczowy moment w historii światowego futbolu. Kibice piłkarscy od tego momentu będą mieli szansę oglądać występy Lionela Messiego na francuskich boiskach. Bez najmniejszych wątpliwości mnóstwo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób gracz z Argentyny poradzi sobie w nowym klubie. Leo Messi będzie tworzyć tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe a także Neymar Jr, co zagwarantować może Paris Saint-Germain ogromną sumę trofeów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij