news-bialystok.pl

Dzielenie konta z bliskimi stanie się o wiele cięższe! Pojawi się wkrótce nowoczesny system uwierzytelniania na platformie VOD Netflix.

Dzielenie konta z bliskimi stanie się o wiele cięższe! Pojawi się wkrótce nowoczesny system uwierzytelniania na platformie VOD Netflix.

09.06.2021, 10:42

Mocno zaniepokojeni się stają miłośnicy produkcji filmowych oraz odcinkowych produkcji, ponieważ z sieci Internet spływają słabe komunikaty. Zwana jako Netflix strona VOD zastanawia się nad tym by zakazać abonentom współdzielenie kont. To była do obecnej chwili strasznie poręczna i niesamowicie znana możliwość. Dużo klientów opłatę pokrywa za tylko jeden rachunek i mogą oni przebywać w różnych budynkach. Finalnie firma Netflix nie potwierdziła kompletnego zakazania dzielenia kont, jednak postanowiła skompilować pewnego rodzaju uwikłanie. Netflix witryna VOD planuje to aby stopować kont rozdzielanie płatnikom, którzy nie pomieszkują w jednym pomieszczeniu. Będzie widnieć obwieszczenie na telewizorowym ekranie, które ma wymusić na abonamencie zatwierdzenie tego, iż to on jest posiadaczem. Lider wśród portali VOD planuje przesłać zatwierdzający kod na dany adres email lub nr telefonu. W przypadku jak ten płatnicy abonamentu muszą mieć z tyłu głowy to, iż mogą nastąpić przeobrażania w korzystaniu z strony internetowej VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij