news-bialystok.pl

Zwycięstwo Chelsea nad Brighton.

14.09.2020, 08:15

Gracze Chelsea świetnie zaczęli następny sezon zmagań w angielskiej ekstraklasie. Dla wielu piłkarzy był to pierwszy występ w koszulce klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów Chelsea Londyn oczekiwało, aby pooglądać nowych zawodników ekipy w akcji. Trzeba podkreślić, że pokazali się z naprawdę dobrej perspektywy. Z pewnością jest to pozytywna nowina dla Franka Lamparda. W tym momencie szkoleniowiec The Blues ma do dyspozycji sporą ilość fantastycznych zawodników.

W poprzednich latach w angielskiej Premier League Chelsea Londyn nie grała najlepiej. Fani tej drużyny wymagają trochę więcej. Wielu kibiców futbolu oczekiwało na pierwszy mecz graczy wytransferowanych z niemieckiej ligi piłkarskiej. Chelsea FC ma w roku ustalone plany,jeśli chodzi o rezultaty. Sympatycy Chelsea FC żywią nadzieję, że ich drużyna w dobrym stylu zaczną w kolejny w sobotę sezon Ligi angielskiej.

Wysoka dyspozycja Chelsea Londyn w całym spotkaniu z drużyną Brighton

Premierowa odsłona pojedynku dostarczyła fanom obu drużyn sporo fajnych doznań. Zawodnicy tworzyli sporą ilość sytuacji podbramkowych. W pierwszej części meczu kibice obu zespołów widzieli tylko jedno trafienie. Piłkę do siatki wstrzelił Jorginho. Sędzia podyktował jedenastkę po przewinieniu Ryana Mathewa na Wernerze. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W następnej odsłonie Brighton Hove Albion musiał nadrabiać straty.

Kibice mieli nadzieję na sporo więcej trafień i uderzeń swoich piłkarzy. W następnej połowie meczu widzieliśmy już dużo więcej goli. W tym aspekcie skuteczniejsza była ekipa Franka Lamparda. Początek następnej odsłony był bardzo żywiołowy. Brighton dało radę doprowadzić do wyrównania. Końcowy sukces Drużyny Franka Lamparda był więc niepewny. Gracze Chelsea zdawali sobie sprawę, iż fanów Chelsea interesuje jedynie zwycięstwo.

Po bramce dla drużyny gospodarzy zawodnicy Franka Lamparda ruszyli do akcji pod bramką drużyny gospodarzy. Kilka minut później Chelsea FC znów wygrywała w tym spotkaniu. Udało im się zdobyć dwa trafienia. Finalny rezultat tego meczu to 3:1 na korzyść Chelsea. To bez wątpienia świetny start Premier League dla Londyńczyków.