news-bialystok.pl

Znamy ekipę Domu Modelek w Top Model!

Znamy ekipę Domu Modelek w Top Model!

25.09.2020, 08:35

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to z pewnością przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów gromadzących się przed odbiornikami. W dodatku gościnnie pojawia się sporo cenionych osób w przestrzeni modowej, czyli redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i światowej sławy fotografowie.

Tym razem konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których są również osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Złoty bilet jest przyznawany przez jurorów tej osobie, która posiada największe predyspozycje do zostania modelem lub modelką, w skutek czego ten uczestnik bezpośrednio przechodzi do domu Top Model. Natomiast srebrny bilet jest oceną osób głosujących w Internecie, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego ulubieńca, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co czeka widzów w tej edycji programu Top Model?

Każda edycja daje możliwości rozwoju i poznania "od kuchni" świata modelingu, dlatego co roku zgłoszenia wysyła całkiem sporo kandydatów. Co tydzień uczestnicy wykonują różnego rodzaju zadania, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jurorów jest ocenienie ich postępów i decyzja o tym, który uczestnik opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu zza kulis, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również będziemy mogli oglądać rywalizujących aspirujących modeli i dowiedzieć się, kto będzie następnym zwycięzcą programu. O zwycięstwo zmaga się całkiem sporo ciekawych zawodników, dlatego bez wątpienia warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij