news-bialystok.pl

Triumf Francji nad Chorwacją.

10.09.2020, 10:43

W pojedynku Francuzów z drużyną Chorwacji mieliśmy przyjemność zobaczyć wiele trafień. Końcowy wynik spotkania wynosił 4:2 na korzyść Francji. W rezultacie drużyna Chorwacji nie dała rady zrewanżować się za finał mundialu w Moskwie. Francuzi okazali się w tym spotkaniu odrobinę skuteczniejsi od Chorwatów.

Spora ilość znawców uważało ten mecz jako odwet za finałowe starcie mundialu na rosyjskiej ziemi. Pierwsze minuty spotkania doskonale to udowadniały. Chorwaci grali zdecydowanie odważniej. Tworzyli wiele akcji. Pierwsze trafienie dla Chorwatów zdobył Lovren Dejan. Ostatnie podanie w tej sytuacji zaliczył Lucas Hernandez. Po 15 minutach zawodnicy gości prowadzili 1:0.

Gospodarze nie umieli spowolnić kolejnych sytuacji przygotowywanych przez zawodników z Bałkanów. Fenomenalnie grał bramkarz Chorwatów. Jego parada powstrzymała Griezmanna przed strzeleniem gola. Antoine Griezmann strzelił bramkę trochę później. W tym przypadku bramkarz Chorwacji nie miał szans na obronę.

Wiele trafień w meczu.

Podział punktów nie odpowiadał żadnej ekipy. Obie ekipy brały pod uwagę tylko zwycięstwo w tym spotkaniu. Tak więc non stop sympatycy mogli oglądania fenomenalnych zagrań. Liczba goli jest tego doskonałym tego przykładem. Na murawie we Francji podziwialiśmy fenomenalny mecz.

W końcówce pierwszej połowy starcia Francuzi zaczęli gonić straty. Istotna w tym przypadku była dyspozycja Martiala Anthony'ego, który strzelił gola dające nadzieje drużynie francuskiej. Mecze w ramach Narodów Ligi potrafią dostarczyć telewidzom futbolu mnóstwo fascynujących przeżyć. Reprezentanci obu reprezentacji pokazali swoje umiejętności sympatykom piłkarskim. Bez wątpienia wiele fanów może być zachwyconych. Na koniec z triumfu cieszyli się zawodnicy francuscy.

Piłkarze z Bałkanów byli zmuszeni do oswojenia się z z brakiem punktów. Zawodnicy Chorwacji pokazali się z dobrej strony. Dla Francji to kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów.