news-bialystok.pl

Nadchodzi dzień premiery najnowszego PlayStation

Nadchodzi dzień premiery najnowszego PlayStation

22.09.2020, 10:51

Już w roku 2019 zadeklarowano, iż w niedalekiej przyszłości firma Sony chce ukazać światu swoją nową produkcję, mianowicie PlayStation5. Co prawda wśród graczy dalej ceniona jest poprzednia konsola oraz nic nie wskazuje na to, aby zaciekawienie nią miało się zmniejszyć. Jednak japońska firma zdecydowała się na wyprodukowanie konsoli nowszej generacji, a fani niecierpliwie czekają.

Najświeższe rozwiązania technologiczne w PlayStation5

Japońska marka Sony już wielokrotnie udowodniła, iż okazuje się innowatorem na rynku i jest w stanie zdziwić fanów. PlayStation4 zawiesiła dosyć wysoko poprzeczkę innym firmom na rynku - to wszystko przez totalnie nowatorską jakość, której jeszcze nigdy nie zaoferowała żadna inna firma. Wysoce wyczulone kontrolery, gry nowszej generacji, efekty graficzne - gracze bez cienia wątpliwości potrafili docenić tego typu opisane detale oraz dzięki temu na chwilę obecną PS4 jest najszybciej sprzedawaną konsolą wszech czasów.

Niestety nie obyło się bez problemów na starcie premiery - Sony miało zamiar przeskoczyć wszystkie technologie (co rzeczywiście wyszło im), lecz wypuszczenie i przedpremierowe prezentacje PS4 zrodziły mieszane uczucia. Konsumentom, którzy byli zaprzyjaźnieni z rewolucyjną konsolą PS3, niekoniecznie odpowiadały na przykład kontrolery, bo z początku wyglądały na bardzo niekomfortowe w użyciu. W ostatecznej wersji pady miały nieco alternatywną formę, jednakże kłopotem pozostała premierowa wersja PS4. Konsola się przegrzewała, sprzęt potrafił również sam się wyłączać.

Oczywiście po zażaleniach graczy oraz poprawach wprowadzanych na bieżąco, okazało się, że jednak marka Sony idzie w niezłą stronę, a wypuszczona konsola otrzymała miano bestsellera. Jednakże nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które wiele graczy wspomina niezwykle sentymentalnie.

PS5 - hit czy kit?

Na pewno niejeden człowiek czy amator ciekawostek technologicznych ze zniecierpliwieniem czeka na pojawienie się nowej konsoli do gier. Sony obiecało, że gierki znane z PlayStation4 zadziałają na przyszłej konsoli (jednak nie będzie to działało w drugą stronę, co wielu osobom się nie spodobało). Pojawiają się na tę chwilę pierwsze wiadomości o problemach z przedpremierowymi zamówieniami - ponoć japońska firma nie nadąża z produkcją, aczkolwiek nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko kłamliwe pomówienia. W necie pojawiają się następne wiadomości też o tym, że PlayStation 5 może mieć teoretycznie problemy z obrazem 4k. Jednakże i w tym przypadku nie ma pewności, co jest rzeczywiste. Wszystko się okaże podczas premierowego ukazania się urządzenia, tj. dziewiętnastego listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij