news-bialystok.pl

Cztery trafienia Lewandowskiego Roberta w Niemczech!

Cztery trafienia Lewandowskiego Roberta w Niemczech!

06.10.2020, 11:15

Świetny pojedynek zagrał w niedzielne popołudnie kapitan naszej drużyny narodowej, czyli Lewy. Trzeba przyznać, że tak naprawdę sam zwyciężył drużynę ze stolicy. Polski Zawodnik rozegrał 90 minut. Na placu gry mogliśmy podziwiać innego reprezentanta Polski, czyli Krzysztofa Piątka, który wszedł w drugiej odsłonie spotkania. Udało mu się zanotować ostatnie podanie przy trafieniu kolegi z Herthy. Druga odsłona pojedynku była naprawdę ekscytująca.

Mistrz Niemiec ma za sobą trudny okres siedmiu dni. Najpierw przegrali wysoko z zawodnikami TSG 1899 Hoffenheim. W środę pokonali Borussię z Dortmundu 3:2 w spotkaniu o trofeum. Pojedynek z drużyną ze stolicy Niemiec miał udowodnić, że przegrana tydzień temu to wyłącznie przypadkowe zdarzenie. Szczególnie Lewandowski chęć zaprezentować się z świetnej dyspozycji. Do meczu z Herthą polski zawodnik miał na swoim koncie jedno trafienie w lidze niemieckiej.

Emocjonująca druga połowa meczu!

Piłkarze Bayernu z Monachium dobrze zaczęli ten mecz. Od samego początku meczu bardzo energiczny na murawie był reprezentant Polski. Miał okazję na zdobycie trafienia, jednak jego atak był trochę niecelny. Chwilę później swoją sytuację przeprowadzili piłkarze zespołu Herthy. Dodi Lukebakio nie dał rady zmieścić futbolówki w bramce golkipera drużyny Bayernu, czyli Neuera Manuela. Warto przyznać, że zawodnicy Herthy Berlin ukazali się w świetnej formie. To był naprawdę dobry mecz.

Pierwszą bramkę w tym starciu trafił niemiecki piłkarz Thomas Mueller. Sędzia tego meczu bramki jednak nie uznał. Napastnik Bayernu był w tej akcji na spalonym. Mistrz Niemiec pomimo tego non stop przeprowadzał akcję pod polem bramkowym drużyny z Berlina. Parę minut później piłkę do bramki bramkarza Herthy Berlin wpakował napastnik Bayernu, czyli Lewy. Pierwsza odsłona tego starcia skończyła się prowadzeniem 1:0.

W końcu ten pojedynek piłkarski skończył się triumfem Bayernu Monachium 4:3. Należy przyznać, że ten mecz był niezwykle wyrównany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij